سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید چیست؟

اصطلاح "SEO کلاه سفید" به تاکتیک های SEO گفته می شود که مطابق با شرایط و قوانین موتورهای جستجوی اصلی ، از جمله Google است.


سئو کلاه سفید نقطه مقابل سئو کلاه سیاه است. به طور کلی ، SEO کلاه سفید به هر روشی گفته می شود که ضمن حفظ یکپارچگی وب سایت شما و ماندن در شرایط خدمات موتورهای جستجو ، رتبه بندی جستجوی شما را در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) بهبود بخشد. این تاکتیکها همانطور که Google تعریف کرده است در حد و حدودی باقی می مانند. نمونه هایی از SEO کلاه سفید عبارتند از:


ارائه محتوا و خدمات با کیفیت

زمان بارگذاری سریع سایت و دوستی موبایل

استفاده از برچسب های متا توصیفی ، غنی از کلمات کلیدی

مرور سایت شما آسان است

برعکس ، نمونه هایی از سئو کلاه سیاه شامل خرید پیوندها یا استفاده از تکنیک های مخفی فریبنده است. هر گونه تاکتیکی که برای مصرف کنندگان فریب یا مضر در نظر گرفته شود واجد شرایط کلاه سیاه خواهد بود. تاکتیک های کلاه سیاه بسیار خطرناک هستند و با پیشرفت الگوریتم های گوگل ، کمتر کار می کنند.

چرا تکنیک های SEO کلاه سفید مهم هستند؟

عدم شرکت فقط در روشهای SEO White Hat می تواند سایت شما را از نظر Google و سایر موتورهای جستجو محروم کند.


به عنوان موتور جستجوی شماره یک ، روزانه میلیاردها نفر از Google بازدید می کنند و هر بازدید پتانسیل کشف سایت شما توسط کاربر جدید را ارائه می دهد.


گوگل منبع ترافیکی غیر قابل انکار برای وب سایت شما است و ممنوعیت آن می تواند منجر به افت شدید بازدید وب سایت و حتی تجارت شود. تمام کارهایی که در وب سایت شما انجام می شود را در نظر بگیرید و سپس به این فکر کنید که ممنوعیت استفاده از موتور جستجوگر رایج در اینترنت چگونه است. بدتر اینکه ، با محرومیت از حضور در Google ، هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها هرگز لیست مجدد شما را داشته باشند. ممنوعیت مادام العمر از طرف Google عواقب زیادی به دنبال خواهد داشت.


چرا خطر می کند؟ شرح کاملی از روشهای تأیید شده توسط Google در راهنمای وب مستر را بررسی کنید. منابع وب مستر گوگل محلی برای یادگیری روشهای جستجوگر کلاه سفید گوگل هستند.

/ 0 نظر / 402 بازدید